فصل 2 انیمه اوشی نو کو به مرحله پخش رسید و به همین دلیل تریلر و پوستر فصل دوم آن مدت ها است منتشر شده و زمان پخش قسمت های جدید آن نیز مشخص شده اند. انیمه سریالی اوشی نوکو در سال گذشته میلادی فصل اول خود را به پایان رساند و از موفقیت و محبوبیت بسیاری برخوردار گشت. با ما همراه باشید تا درباره این انیمه پرطرفدار ژاپنی بیشتر بدانید.

اوشی نوکو؛ انیمه ای با ژانر درام، معمایی و ماورایی

اوشی نوکو ( Oshi no Ko ) با معنای تحت الفظی ” بچه اسطوره مورد علاقه ام ” نام یک مجموعه مانگا ژاپنی نوشته آکا آکاساکا و تصویرگری منگو یوکواری است که از آوریل ۲۰۲۰ در ویکلی یانگ جامپ منتشر شد. داستان این انیمه به زندگی یک پزشک متخصص زنان و زایمان می پردازد که قصد دارد دو قلوهای سلبریتی مورد علاقه خود را به دنیا بیاورد اما در خلال این تولد به قتل می رسد و در قالب یکی از دوقلوهای اسطوره مورد علاقه اش دوباره متولد می شود. او تلاش می کند تا خاطرات زندگی قبلی خود را حفظ کند. خواهر دوقلوی او که روبی هوشینو نام دارد بدون اطلاع او، تناسخ سارینا تندوجی، یکی از بیماران گورو است که از طرفداران آیدل مورد علاقه او بوده است.

داستان انیمه اوشی نو کو

متخصص زنان و زایمان، گورو آمامیا، وظیفه دارد بدون اطلاع عموم، به زایمان فرزندان آی هوشینو، یک آیدل مشهور کمک کند. با این حال، در شب زایمان آی، گورو توسط یکی از طرفداران آی به قتل می‌رسد و به عنوان آکوا هوشینو مارین، پسر آی، متولد می‌شود ضمن این که خاطرات زندگی قبلی خود را حفظ می‌کند.

چهار سال بعد، آی توسط همان طرفداری که گورو را کشته بود به قتل می‌رسد. طرفدار قاتل بعداً خودکشی می‌کند، اما آکوا نتیجه می‌گیرد که قاتل ممکن است پدر او و روبی را به عنوان همدست به کار گرفته باشد و تصمیم می‌گیرد برای پیدا کردن و کشتن او به صنعت سینما نفوذ کند.

دوازده سال بعد، آکوا و روبی دانش‌آموز دبیرستانی و توسط ایچیگو و میاکو سایتو، صاحبان آژانس استعدادیابی آی، استرابری پروداکشنز، به فرزندخواندگی پذیرفته شده‌اند. روبی رؤیای اسطوره شدن دارد.  او یک گروه سلبریتی را با بازیگر کانا آریما و یوتیوبر مم چو تشکیل می‌دهد و آن را به نام گروه سابق آی، «بی کوماچی» می نامد، در حالی که آکوا به حرفه بازیگری بازگشته است و از دوست جدید خود، آکانه کوروکاوا که یک بازیگر است، به عنوان وسیله ای برای یافتن پدرش استفاده می‌کند. درنهایت آکوا و روبی هر دو شروع فعالیت در عرصه بازیگری می کنند.

آکوا در طول یک نمایش، متوجه می‌شود که با همبازی اش تایکی هیمکاوا، پدری مشترک دارند که او قبل از قتل آی در اثر خودکشی مرده بود. با این حال، آکوا از طریق آکانه متوجه می‌شود که پدر آنها ممکن است بازیگری به نام هیکارو کامیکی باشد که هنوز زنده است. در همان زمان، در حین فیلمبرداری برای موزیک ویدیوی بی کوماچی، روبی جسد گورو را پیدا می‌کند و از مقصر قتل او و آی باخبر می‌شود. هر دو حادثه به ترتیب به کینه آکوا و روبی دامن می‌زنند و آنها را تشویق می‌کنند تا پدرشان را پیدا کنند. با این حال، آنها در طول تلاش‌هایشان برای رسیدن به پدرشان با یکدیگر اختلاف پیدا می‌کنند و در نهایت پس از اینکه آکوا، رابطه آنها را با آی به رسانه‌ها اعلام می‌کند، اعتمادشان را نسبت به یکدیگر از دست می‌دهند.

آکوا با کمک گوتاندا، فیلمنامه ای برای فیلمی که براساس زندگی‌نامه آی است، با عنوان “دروغ ۱۵ ساله” می‌نویسد تا بتواند توجه هیکارو را به خود جلب کند. روبی با موفقیت نقش اصلی را ایفا می‌کند. او همچنین زمانی که نقش مادرش را بازی می‌کرد، برای اینکه بهتر شخصیت او را درک کند، مجبور شد با گذشته خود روبرو شود و نهایتاً او و آکوا به شخصیت واقعی یکدیگر پی بردند.

این انیمه در همین زمان به پایان رسیده و علاقمندان بی صبرانه منتظر داستان زندگی آکوا بعد از پی بردن به شخصیت واقعی روبی بودند. پایان فصل اول در اوج هیجان شناخته شدن شخصیت آکوا بینندگان را برای دیدن ادامه این سریال مشتاق تر کرد. در واقع در پایان فصل اول آکوا عنوان کرد که روبی را تنها به عنوان یک خواهر می بیند. اما فراز و نشیب داستان بیننده را امیدوار می کند که این دو شخصیت محبوب داستان در ادامه به هم علاقمند شده و رابطه عاشقانه و عاطقی بین آنها شکل گیرد.

اکنون ساخت فصل دوم این انیمه که در فصل اول از 11 قسمت 90 دقیقه ای برخوردار بود به پایان رسیده است و علاقمندان و طرفداران این انیمه بی صبرانه منتظر زمان پخش آن هستند. در ماه مارس اعلام شده بود که فصل جدید این انیمه سریالی از ماه ژوئیه سال ۲۰۲۴ میلادی روی HIDIVE شروع خواهد شد.

پیش زمینه فصل 2 انیمه اوشی نو کو

تاریخ و زمان پخش قسمت های مختلف فصل دوم انیمه اوشی نو کو

فصل دوم انیمه اوشی نو کو در 13 قسمت 90 دقیقه ای ساخته شده است که 2 قسمت از فصل اول آن بیشتر است. با توجه به اطلاعاتی که در سایت های معتبر از زمان پخش این انیمه منتشر شده است زمان پخش هر قسمت از فصل دوم این انیمه به این شرح است:

تاریخ انتشار قسمت اول فصل 2 اوشی نو کو:

Oshi no Ko فصل 2 قسمت 1 در روز چهارشنبه 13 تیر مصادف با 3 جولای منتشر شد. در فصل جدید این انیمه  تمام قسمت ها به صورت هفتگی در ساعت 10صبح پخش می شوند. پخش انحصاری این انیمه در  HIDIVE انجام می گیرد.

تاریخ انتشار قسمت دوم فصل 2 اوشی نو کو:

با توجه به این که پخش قسمت های جدید فصل دوم انیمه اوشی نو کو زمان پخش قسمت دوم آن در تاریخ چهارشنبه 20 تیر مصادف با 10 جولای از شبکه HIDIVE صورت می گیرد.

تاریخ انتشار قسمت سوم فصل 2 اوشی نو کو:

قسمت 3 فصل 2 در تاریخ چهارشنبه 27 تیرماه مصادف با 17 جولای 2024 پخش خواهد شد.

تاریخ انتشار قسمت چهارم فصل 2 اوشی نو کو:

قسمت 4 فصل 2 اوشی نو کودر تاریخ چهارشنبه 3 مرداد مصادف با 24 جولای پخش می شود.

تاریخ انتشار قسمت پنجم فصل 2 انیمه oshi no ko:

قسمت ششم فصل 2 در تاریخ 10 مرداد مصادف با 31 جولای پخش می شود.

تاریخ انتشار قسمت ششم فصل 2 اوشی نو کو:

قسمت ششم فصل دوم اوشی نو کو در تاریخ 17 مرداد مصادف با 7 آگوست پخش خواهد شد.

تاریخ انتشار قسمت هفتم فصل دوم اوشی نو کو:

قسمت هفتم فصل دوم اوشی نو کو در تاریخ 24 مرداد مصادف با 14 آگوست پخش میشود.

تاریخ انتشار قسمت هشتم:

قسمت 8 فصل 2 oshi no ko در تاریخ 31 مردادماه 1403 مصادف با 21 آگوست 2024 پخش خواهد شد.

تاریخ انتشار قسمت نهم:

قسمت نهم فصل دوم اوشی نو کو در تاریخ 7 شهریور مصادف با 28 آگوست پخش می شود.

تاریخ انتشار قسمت دهم فصل دوم oshi no ko:

در تاریخ 14 شهریور مصادف با 4 سپتامبر پخش خواهد شد.

تاریخ انتشار قسمت یازدهم:

در تاریخ 21 شهریور ماه مصادف با 11 سپتامبر پخش می شود.

تاریخ انتشار قسمت دوازدهم:

در تاریخ 28 شهریور ماه مصادف با 18 سپتامبر پخش خواهد شد.

تاریخ انتشار قسمت سیزدهم فصل 2 oshi no ko:

قسمت آخر انیمه محبوب اوشی نو کو در تاریخ 4 مهرماه مصادف با 25 سپتامبر پخش خواهد شد.

دلیل محبوبیت اوشی نو کو چیست؟

آنچه انیمه اوشی نو کو را به یک انیمه پرطرفدار تبدیل کرد داستان معمایی، هیجان انگیز و ماورایی آن بود. داستان Oshi no Ko آکان از مرگ هانا کیمورا الهام گرفته شده است و انیمه ای است که با الهام از یک داستان واقعی ساخته شده است. از آنجایی که خودکشی و خودآزاری بخش زیادی از این انیمه را تشکیل می دهد برخی معتقدند که این انیمه دارک و خطرناک است اما در حالت کلی نمی توان چنین برچسبی را با توجه به داستان سریال به آن اختصاص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *